Sena YORGANCILAR

Dt. Sena Yorgancılar 1994 yılında Konya'da doğmuş, Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2017 yılında mezun olmuştur. 2017'de başlayan meslek hayatında özel kliniklerde çalışmış, günceli hep takip etmiş, kendini geliştirme azmini hiç kaybetmemiştir.
https://drhuklinik.com/wp-content/uploads/2023/06/img-dentist-sena.png
https://drhuklinik.com/wp-content/uploads/2020/04/floater-1.png

Dt Sena YORGANCILAR

Biyografi

Dt. Sena Yorgancılar 1994 yılında Konya’da doğmuş, Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur.

  • İş Tecrübesi

Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur. 2017’de başlayan meslek hayatında özel kliniklerde çalışmış, günceli hep takip etmiş, kendini geliştirme azmini hiç kaybetmemiştir. Dental botox uygulamaları, ileri endodonti(kanal tedavisi) gibi alanlarda sertifikaları vardır. Tüm diş tedavilerini en güncel tedavi yöntemleriyle en doğru şekilde yapmaktadır. Tedaviye uyum göstermeyen minik hastalarımızla da iletişimi oldukça kuvvetlidir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İmplant için gittiğim klinikte hijyenik bir ortam, başarılı bir doktor ve kaliteli bir ekip ile karşılaşmam beni çok mutlu etti. Bugüne kadar korkup kaçtığım için pişman oldum keşke Dr. HU’ya daha önce gitseydim. İmplant tedavisi düşünenlere tavsiyem Dr. HU ile görüşmeden karar vermemeleridir.

I. C

Dr. Hu Klinikte yaptırmış olduğum implant tedavisinden çok memnun kaldım. Kliniğin çok titiz çalışan bir ekibi var. Tedavi öncesi her anlamda bilgilendirme sağlanıyor. Teşekkür ediyorum.

E.G

İletişime Geç

+90 332 247 41 42

YASAL UYARI: Bu sitede yer alan tüm içerik sadece aydınlatma amaçlıdır. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz ve kliniğimiz yasal sorumluluk altında değildir. Hastalığınızın tanısı ve tedavisi için yine doktorunuza başvurmalısınız. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Bilgilerin Kopyalanması Yasaktır.

Copyright 2023 – Makeitdigi Digital Ajans.

bt_bb_section_top_section_coverage_image