Hamza ULU

Dr. Hamza ULU hayali olan Dr. HU Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniğinde hizmet vermektedir.
https://drhuklinik.com/wp-content/uploads/2023/06/img-dentist-hamza.png
https://drhuklinik.com/wp-content/uploads/2020/04/floater-1.png

Dr Hamza ULU

Biyografi

1985’te Konya’nın Beyşehir ilçesine bağlı Adaköyü’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Beyşehir’de tamamladıktan sonra Konya ve Isparta Öğretmen Liselerinde okuyarak lise eğitimini tamamladı.

  • Work Experience

2003 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2009’da mezun olduktan sonra 2 yıl mıayenehanecilik yaptı. Bu süre içinde Doktora eğitimini kazandı ve 2015 yılında eğitimini tamamlayarak Diş Hekimliğinde PHD ünvanlı Protez Uzmanı ünvanını kazandı. 6 yıl Gebze Beşiroğlu ADSM’de çalıştıktan sonra, hayallerini kurduğu kliniğini açmak için memleketi Konya’ya döndü. 2021 yılı Aralık ayından beridir Özel Dr. HU ADSP klinik sahibi ve sorumlu hekimidir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İki ay önce Eşimle birlikte alt çene ve üst çene protez yaptırdık. Güleryüzlü personel ve uzman hekimleri ile bir aylık tedavi sürecinden sonra bir aile ortamı oluştu hepsi canayakın işinde uzman işinin hakkını veren bir kadro var. Dişlerimden memnunum tavsiye ederim tesekür ederim Dr. Hu ekibine

I. C

Dr. Hamza bey sayesinde diş doktoru korkumu yendim. İhtiyacım olan bütün işlemler( implant,diş dolguları, kaplama,diş taşı temizliği) kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde yapıldı. Dr. Hamza bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

E.G

İletişime Geç

+90 332 247 41 42

YASAL UYARI: Bu sitede yer alan tüm içerik sadece aydınlatma amaçlıdır. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz ve kliniğimiz yasal sorumluluk altında değildir. Hastalığınızın tanısı ve tedavisi için yine doktorunuza başvurmalısınız. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Bilgilerin Kopyalanması Yasaktır.

Copyright 2023 – Makeitdigi Digital Ajans.

bt_bb_section_top_section_coverage_image